










Women's Maglia Jacket Navy Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 362417 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Women's Maglia Jacket Navy Size S—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 55cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 362417 |























