








Women's Maglia T-Shirt White Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 366837 |
$81.60
Women's Maglia T-Shirt White Size XS—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 35cm |
| Pit To Pit | 46cm |
| SKU | 366837 |























