








Women's Maglia Tricot Jacket Pink Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 347111 |
$197.19
Women's Maglia Tricot Jacket Pink Size S—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 54cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| SKU | 347111 |























