








Women's Maglione Tricot Cardigan Jacket Black Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 354661 |
$90.44
Original: $258.39
-65%Women's Maglione Tricot Cardigan Jacket Black Size S—
$258.39
$90.44Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| SKU | 354661 |























