










Women's Maglione Tricot Jacket Black Size S
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 361627 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Women's Maglione Tricot Jacket Black Size S—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 361627 |























