








Women's Marjorie Age 10 Years Down Jacket Purple Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 51cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | This coat is Girls Age 10 Years. |
| SKU | 340871 |
$95.20
Women's Marjorie Age 10 Years Down Jacket Purple Size XXS—
$95.20
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Purple |
| Length | 51cm |
| Should To Shoulder | 34cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| Comments | This coat is Girls Age 10 Years. |
| SKU | 340871 |























