










Women's Micro Guccissima Wallet Brown
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 364424 |
$129.19
Women's Micro Guccissima Wallet Brown—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 3cm |
| SKU | 364424 |























