




Women's Microguccissima Gg Continental Purse Grey
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Grey |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 332014 |
$176.79
Women's Microguccissima Gg Continental Purse Grey—
$176.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Grey |
| Height | 11cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 332014 |























