














Women's Microguccissima Joy Boston Bag Orange
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Orange |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 352872 |
$149.93
Original: $428.38
-65%Women's Microguccissima Joy Boston Bag Orange—
$428.38
$149.93Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Orange |
| Height | 21cm |
| Width | 32cm |
| Depth | 17cm |
| Comments | Light wear to the piping on the bottom corners. |
| SKU | 352872 |























