












Women's Milieu Girls Age 5 Down Jacket Red Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 42cm |
| Should To Shoulder | 30cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| Comments | This is girls age 5. Light marks, please see last images. |
| SKU | 351790 |
$108.79
Women's Milieu Girls Age 5 Down Jacket Red Size XXS—
$108.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Red |
| Length | 42cm |
| Should To Shoulder | 30cm |
| Pit To Pit | 33cm |
| Comments | This is girls age 5. Light marks, please see last images. |
| SKU | 351790 |























