










Women's Miriel Down Jacket Pink Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 344583 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Women's Miriel Down Jacket Pink Size 1 / UK 10—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 344583 |























