









Women's Monogram 26 Pouch Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Zip pull is missing. |
| SKU | 335582 |
$203.99
Women's Monogram 26 Pouch Brown—
$203.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 21cm |
| Width | 25cm |
| Depth | 5cm |
| Comments | Zip pull is missing. |
| SKU | 335582 |























