








Women's Monogram Belt Brown Size Waist 36"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 36" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Comments | 90cm |
| SKU | 366673 |
$299.19
Women's Monogram Belt Brown Size Waist 36"—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 36" |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Brown |
| Comments | 90cm |
| SKU | 366673 |























