








Women's Monogram Boite Chapeau Souple Pm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Some cracking to the leather, as pictured. |
| SKU | 347084 |
$591.57
Women's Monogram Boite Chapeau Souple Pm Bag Brown—
$591.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Brown |
| Height | 20cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 7cm |
| Comments | Some cracking to the leather, as pictured. |
| SKU | 347084 |























