












Women's Monogram Ellipse Mm Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 363749 |
$235.61
Original: $673.17
-65%Women's Monogram Ellipse Mm Bag Brown—
$673.17
$235.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 363749 |























