











Women's Monogram Emilie Purse Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 351086 |
$111.85
Original: $319.58
-65%Women's Monogram Emilie Purse Brown—
$319.58
$111.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Purse |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 10.5cm |
| Width | 20cm |
| Depth | 2.5cm |
| SKU | 351086 |























