











Women's Monogram Papillon 26 Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 14cm |
| Width | 14cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | General aging to the leather |
| SKU | 368088 |
$537.17
Women's Monogram Papillon 26 Bag Brown—
$537.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 14cm |
| Width | 14cm |
| Depth | 14cm |
| Comments | General aging to the leather |
| SKU | 368088 |























