










Women's Monogram Speedy 30 Handbag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 23cm |
| Comments | General aging to the leather. |
| SKU | 365672 |
$564.37
Women's Monogram Speedy 30 Handbag Brown—
$564.37
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Handbag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 29cm |
| Width | 30cm |
| Depth | 23cm |
| Comments | General aging to the leather. |
| SKU | 365672 |























