












Women's Monogram Vernis Camera Pouch Bag Pink
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 367794 |
$318.91
Original: $911.16
-65%Women's Monogram Vernis Camera Pouch Bag Pink—
$911.16
$318.91Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Patent Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Pink |
| Height | 11cm |
| Width | 18cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 367794 |























