








Women's New_Armoise Kids Girls Age 8 Down Jacket Black Size XXS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 48cm |
| Should To Shoulder | 30cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| SKU | 355112 |
$81.60
Women's New_Armoise Kids Girls Age 8 Down Jacket Black Size XXS—
$81.60
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 48cm |
| Should To Shoulder | 30cm |
| Pit To Pit | 35cm |
| SKU | 355112 |























