












Women's New Britt Bag Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 364631 |
$88.06
Original: $251.59
-65%Women's New Britt Bag Black—
$251.59
$88.06Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Cloth |
| Colour | Black |
| Height | 16cm |
| Width | 22cm |
| Depth | 7.5cm |
| SKU | 364631 |























