











Women's Ophidia Web Wristlet Pouch Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 360481 |
$71.40
Original: $203.99
-65%Women's Ophidia Web Wristlet Pouch Black—
$203.99
$71.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 12cm |
| Width | 19cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 360481 |























