









Women's Palas Down Jacket Black Size 5 / UK 20
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / UK 20 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 352433 |
$197.19
Women's Palas Down Jacket Black Size 5 / UK 20—
$197.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 5 / UK 20 |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 352433 |























