












Women's Pallas Cross Body Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 12.5cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 365533 |
$1,081.15
Women's Pallas Cross Body Bag Brown—
$1,081.15
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Brown |
| Height | 12.5cm |
| Width | 21.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 365533 |























