











Women's Parana Junior Down Jacket Pink Size Junior Age 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 368009 |
$54.74
Original: $156.39
-65%Women's Parana Junior Down Jacket Pink Size Junior Age 12—
$156.39
$54.74Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | Junior Age 12 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Pink |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 368009 |























