









Women's Peekaboo Bag Navy
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 29cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 345629 |
$314.15
Original: $897.56
-65%Women's Peekaboo Bag Navy—
$897.56
$314.15Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Navy |
| Height | 29cm |
| Width | 38cm |
| Depth | 9.5cm |
| SKU | 345629 |























