












Women's Peekaboo Mini Bag Nude
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 18cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 363211 |
$309.39
Original: $883.96
-65%Women's Peekaboo Mini Bag Nude—
$883.96
$309.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Nude |
| Height | 18cm |
| Width | 24cm |
| Depth | 11cm |
| SKU | 363211 |























