







Women's Plaque Logo Gilet Beige Size M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Length | 51cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 356684 |
$122.39
Women's Plaque Logo Gilet Beige Size M—
$122.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Gilet |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Beige |
| Length | 51cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 356684 |























