









Women's Plaque Logo Size It 46 / Uk 14 Down Jacket Green Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Size IT 46 / UK 14 / XL |
| SKU | 342233 |
$265.19
Women's Plaque Logo Size It 46 / Uk 14 Down Jacket Green Size XL—
$265.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| Comments | Size IT 46 / UK 14 / XL |
| SKU | 342233 |























