







Women's Plaque Logo Size It 46 / Uk 14 Jacket Navy Size L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Size IT 46 / UK 14 |
| SKU | 341475 |
$339.98
Women's Plaque Logo Size It 46 / Uk 14 Jacket Navy Size L—
$339.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 62cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Size IT 46 / UK 14 |
| SKU | 341475 |























