






Women's Pochette Accessories Monogram Bag Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 366125 |
$157.07
Original: $448.78
-65%Women's Pochette Accessories Monogram Bag Brown—
$448.78
$157.07Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 13cm |
| Width | 21cm |
| Depth | 3.5cm |
| SKU | 366125 |























