








Women's Pocket Agenda Cover Wallet Brown
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 16.5cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 342919 |
$135.99
Women's Pocket Agenda Cover Wallet Brown—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Height | 16.5cm |
| Width | 9.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 342919 |























