








Women's Quilted Down Jacket Black Size XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 341815 |
$231.19
Women's Quilted Down Jacket Black Size XS—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 38cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 341815 |























