















Women's Re-Nylon Plaque Logo Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 21cm |
| Comments | Holes on the back, cracking to the leather trim, zip is broken and marks on the fabric. |
| SKU | 368383 |
$64.26
Original: $183.59
-65%Women's Re-Nylon Plaque Logo Bag Black—
$183.59
$64.26Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 24cm |
| Width | 48cm |
| Depth | 21cm |
| Comments | Holes on the back, cracking to the leather trim, zip is broken and marks on the fabric. |
| SKU | 368383 |























