










Women's Re-Nylon Plaque Logo Belt Bag Pink
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 14cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 337018 |
$305.98
Women's Re-Nylon Plaque Logo Belt Bag Pink—
$305.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Pink |
| Height | 14cm |
| Width | 20.5cm |
| Depth | 7cm |
| SKU | 337018 |























