







Women's Red Stripe Jumper Navy Size M
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Small hole on the back of right shoulder. |
| SKU | 365679 |
$149.59
Women's Red Stripe Jumper Navy Size M—
$149.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 44cm |
| Comments | Small hole on the back of right shoulder. |
| SKU | 365679 |























