












Women's Roma Shearling Pouch Pink
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Pink |
| Height | 22cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 331314 |
$114.23
Original: $326.38
-65%Women's Roma Shearling Pouch Pink—
$326.38
$114.23Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Fendi |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Pouch |
| Size | One Size |
| Material | Wool |
| Colour | Pink |
| Height | 22cm |
| Width | 34cm |
| Depth | 2cm |
| SKU | 331314 |























