







Women's Round Coin Wallet Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 8cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 365343 |
$68.00
Women's Round Coin Wallet Black—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Wallet |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box |
| Colour | Black |
| Height | 8cm |
| Width | 9cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 365343 |























