







Women's Rove Hoodie Black Size L
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 366967 |
$115.59
Women's Rove Hoodie Black Size L—
$115.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 40cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 366967 |























