









Women's Saffiano Card Holder Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 356309 |
$163.19
Women's Saffiano Card Holder Black—
$163.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Card Holder |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 7cm |
| Width | 10.5cm |
| Depth | 1cm |
| SKU | 356309 |























