







Women's Savona Down Jacket Black Size S
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 327151 |
$95.20
Original: $271.99
-65%Women's Savona Down Jacket Black Size S—
$271.99
$95.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 327151 |























