













Women's Serinde Down Jacket Beige Size 1 / UK 10
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 362531 |
$231.19
Women's Serinde Down Jacket Beige Size 1 / UK 10—
$231.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 1 / UK 10 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 50cm |
| SKU | 362531 |























