









Women's Seritte Down Jacket Yellow Size 0 / UK 8
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Yellow |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 335226 |
$73.78
Original: $210.79
-65%Women's Seritte Down Jacket Yellow Size 0 / UK 8—
$210.79
$73.78Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0 / UK 8 |
| Material | Polyamide |
| Colour | Yellow |
| Length | 59cm |
| Should To Shoulder | 33cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 335226 |























