







Women's Shelburne Down Jacket Black Size M
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 342021 |
$353.58
Women's Shelburne Down Jacket Black Size M—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 41cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 342021 |























