







Women's Shelburne Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 342667 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Women's Shelburne Down Jacket Black Size XS—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 342667 |























