









Women's Shelburne Down Jacket Black Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Some holes along the lining of both sleeves, as pictured. |
| SKU | 347944 |
$224.39
Women's Shelburne Down Jacket Black Size XS—
$224.39
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 84cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| Comments | Some holes along the lining of both sleeves, as pictured. |
| SKU | 347944 |























