







Women's Shelburne Down Jacket Black Size XXS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 77.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 335986 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Women's Shelburne Down Jacket Black Size XXS—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XXS |
| Material | Polyester |
| Colour | Black |
| Length | 77.5cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 43cm |
| SKU | 335986 |























