







Women's Shelburne Parka Down Jacket Navy Size XS
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 343149 |
$312.78
Women's Shelburne Parka Down Jacket Navy Size XS—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Canada Goose |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | XS |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 37cm |
| Pit To Pit | 40cm |
| SKU | 343149 |























