











Women's Signac Down Jacket Beige Size 0/XS
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 44.5cm |
| Comments | Light mark to the back of the right sleeve. Please see images. |
| SKU | 349637 |
$333.18
Women's Signac Down Jacket Beige Size 0/XS—
$333.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 0/XS |
| Material | Polyamide |
| Colour | Beige |
| Length | 56cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 44.5cm |
| Comments | Light mark to the back of the right sleeve. Please see images. |
| SKU | 349637 |























