









Women's Ski Down Jacket Beige Size 2 / UK 12
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 356760 |
$19.04
Original: $54.40
-65%Women's Ski Down Jacket Beige Size 2 / UK 12—
$54.40
$19.04Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 2 / UK 12 |
| Material | Polyester |
| Colour | Beige |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 39cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| Comments | Light marks on the item. |
| SKU | 356760 |























